O mnie

Cześć!

Mam na imię Ola i od ponad 11 lat zajmuję się projektowaniem oraz własnoręcznym wytwarzaniem biżuterii ze srebra. Marka Alvae powstała z potrzeby tworzenia pięknych przedmiotów i nieustannego poszukiwania niezwykłych i szlachetnych form. W moich pracach zauważycie inspirację dziełami starożytnych złotników, które zachwycają mnie od najmłodszych lat. Piękno tej biżuterii znajduję w niedoskonałościach ręcznej pracy twórców, która sprawia, że przedmiot jest autentyczny, współgra z osobą która go nosi, pulsuje życiem tak jak ona. To samo próbuję odtworzyć w moich dziełach.

Moim celem jest tworzenie biżuterii, która cechuje się swoistą magią i wyjątkowością. Jednocześnie największą wartością jest tutaj piękno. Lubię rzeczy, które zachwycają kolorami, kształtami i kojarzą się nam z czymś miłym. Biżuteria powinna wywoływać w nas dobre uczucia, wprawiać nas w dobry nastrój, a dzięki temu sprawiać, że jesteśmy piękniejsze.

Najistotniejszą cechą mojej marki jest to, że stawiam na ręczne wykonanie. Zawsze. To sprawia, że każdy przedmiot jest unikatowy. Nawet jeśli powtarzam wzór, zawsze będzie się troszkę różnił od poprzedniego. Wszystko wykonuję sama z wielką starannością i uwagą tak abyście czuły, że każdy przedmiot który wychodzi spod moich rąk jest wyjątkowy i pełny miłości.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl