O firmie

 

 

Firma Alvae powstała z potrzeby dzielenia się pięknem w formie biżuterii, dzięki czemu małe dzieła sztuki możesz mieć zawsze przy sobie.

Cieszę się, że mogę kontynuować rodzinną tradycję, którą zapoczątkował mój tata - wyjątkowy artysta, którego twórczość nieustannie mnie inspiruje i zachwyca.

 


 

 

Materiały których używam do wytwarzania biżuterii to przede wszystkim srebro, które najczęściej złocę 24-karatowym złotem, bądź oksyduję.

Korzystam też oczywiście z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł, czasem bursztynu. Kocham surowość kamieni, ich niedoskonałości najczęściej sprawiają, że praca nabiera czegoś wyjątkowego. Bardzo często korzystam z kamieni nieregularnych, trudnych do oprawy ale zdecydowanie ciekawszych niż te idealnie oszlifowane <3 

 


 

 

Mam wielką nadzieję, że moja biżuteria przyniesie Wam dużo radości i wprowadzi nowe jakości do stroju i stylizacji.

Muszę dodać, że moim wielkim marzeniem jest tworzyć biżuterię w tak ponadczasowych formach, że będzie przechowywana w rodzinnych szkatułkach i przekazywana przez mamy swoim córkom, przez babcie, swoim wnuczkom tak aby symbolizowała to co w naszym życiu najpiękniejsze: pamięć o naszej miłości, dobroci, o ciężarach które udźwignęłyśmy, o szczęśliwych chwilach, o wyjątkowych wydarzeniach które ukierunkowały nas na nowe tory. Chciałabym aby biżuteria była symbolem wartości które wypracowałyśmy w życiu i które przekazujemy następnym pokoleniom - naszym dzieciom ♥

 


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl